תקנון תרומה:

דף התשלום המקוון מאפשר לך לתרום לעמותת "יהדות בקהילה קרית ביאליק", מס' ע"ר 580478386; בתרומתך הינך שותפ/ה לפעילות העמותה. כל שימוש בדף התשלום, מהווה את הסכמתך לנהוג בכפוף לתקנון זה ולנהוג לפיו. יש לקרוא התקנון בעיון:

 

  1. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך. 
  2. בעת מתן תרומה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והגולש יקבל תשובה מידית באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה. דף התשלום מאובטח בתקן PCI DSS.
  3. עמותת "יהדות בקהילה קרית ביאליק" מאפשרת לך באמצעות אתר זה לתרום כסף לטובת צרכי העמותה בדרך קלה - באמצעות כרטיס אשראי. מיד לאחר ביצוע התרומה, ישלח אישור תשלום לדוא"ל של הלקוח. חובה לציין כתובת דוא"ל.
  4. מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצע הפעולה יהיה רשאי לפנות לעמותה בבקשה לשינוי פרטי החיוב וביטול עסקה. ניתן לבטלה בתוך 30 יום מיום שנמסרה הודעת התרומה בטלפון או בוצעה פעולת התרומה באינטרנט ע”פ חוק הגנת הצרכן 1981. העמותה תבצע את השינוי הנדרש בהתאם למדיניות הנהוגה באותה עת בחברת האשראי. במידה וחברת האשראי תחייב את העמותה בעמלה בגין הפעולה, יחויב מבצע הפעולה בעמלה כאמור. במידה של ביטול עסקה יש ליצור קשר במייל הבא: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת , או בפקס: 077-4448012, או בטלפון: 04-6893785 או בנייד: 050-6611768.
  5. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית. גולש שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.
  6. במידה והעסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.
  7. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי משתתפים באתר או בדפי התשלום השונים, וכן בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
  8. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת לכך.
  9. מדיניות הגבלת פרטיות: העמותה מכירה בחובה לשמור על פרטיות התורמים, ותמנע ממסירת פרטים לגורם שלישי.
  10. חברת הסליקה של האתר עומדת בתקן PCI

 

לתשומת לבך! אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו של תקנון זה, הנך מתבקש שלא להשתמש בדפי התשלום או באתר האינטרנט של העמותה.